Ördükleriniz için doğru ütüleme yöntemleri

09.10.2012

Ördükleriniz için doğru ütüleme yöntemleri
Severek ve emek vererek ördüğünüz örgü kıyafetlerinize örerken gösterdiğiniz dikkati ve titizliği örgü malzemelerinizi kullanırken, yıkarken ve ütülerken de gösterirsek giysilerimiz çok daha uzun ömürlü olacaktır.

Nako olarak sizlere ipliğin en kalitelisini sunarken, seçtiğiniz iplikle ördüğünüz kıyafetleri nasıl kullanacağınız konusunda da sürekli olarak sizleri bilinçlendirme gayretindeyiz.
Örgü malzemelerin kullanımı ve özellikle ütülenmesi konusunda dikkat edilmesi gereken bir takım hususları aşağıda belirtmek isteriz.

• Asmadan, düz bir zemine yayarak kurutunuz ya da file tipi çantaları kullanabilirsiniz.
• Çamaşır makinesi santrifüjünde, güneşte veya soba yakınında kurutmayınız.
• 150 derecede buharlı ütüyle veya nemli bezle ütüleyiniz. Mümkün olabildiğince eliniz ile düzeltiniz.
• Yün giysinizi yıkadığınızda kesinlikle sıkmayınız.
• % 100 yün giysilerinizi makinede yıkanabilir ibaresi varsa, makinede yıkama talimatlarına göre yıkayınız.

Yıllardır güvenle çeşitli ürünlerini kullandığınız Philips markası ile yollarımızın kesişmesini sağlayan temel düşünce de sizi ve değer verdiklerinize en kalitesini sunmak oldu.

Phlips’in son dönemde piyasaya sunmuş olduğu Akıllı Ütü Perfect Care “ Bir ütü ne kadar akıllı olabilir” sloganıyla mükemmel bir sonuç elde edeceğinizi garanti ediyor aslında. Akıllı ütü tercih edildiğinde örgü malzelerin ütülenmesi konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı göreceksiniz. Philips Perfect care ile yapılan testler sonucunda ütüyü örgü malzememize değdirdiğimizde ve hatta 5 dk bekletildiğinde bile yanma olmadığı, herhangi bir zarar görmediği gözlemlenmiştir. Tüm bu testler sonucunda da Philip Nako’yu, Nako siz tüketicilerimize Philips’i tavsiye ediyor.

Philps ‘in Akıllı ütü tanıtım günleri 3 ilde 16-17-18 Eylül ve 23-24-25 Eylül tarihlerinde
İçerenköy Carrefour, Bayrampaşa Forum ve Ankara Ankamall AVM’lerinde gereçekleşti. Aktivitelerde tüketicilerimiz Akıllı Ütü’nün mükemmel buharı ile örgü malzemelerin nasıl ütülendiği konusunda da bilinçlendirilmiş oldular. Düzenlenen yarışmalarda Nako’dan Sürpriz hediyelerin kazanıldığı aktivite büyük ilgi gördü.
 

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ