Annenizin Anneler Günü’nü birlikte kutlamaya ne dersiniz?

02.05.2016

Annenizin örgüsü ile çekilmiş bir fotoğrafı #annemördü etiketiyle ,en güzel teşekkür mesajını instagram aracılığı ile paylaş, annenize hediye örgü setini biz gönderelim.

Pazar akşamına kadar annenizin örgüsü ile çekilmiş fotoğrafınızı ve annenize ileteceğiniz en güzel teşekkür mesajını #annemördü hastagi ile @nakoipliklerini etiketleyerek paylaşın, annenize "Anneler Günü" hediyesini biz gönderelim. Unutmayın instagram üzerinden paylaşımlarınızı bekliyoruz.

·       Bir kişi en fazla bir hediye kazanabilir.

·       Katılımcılar, instagramda fotoğraflarını paylaşarak ve teşekkür mesajlarını yazarak yarışmaya katılabilirler.  #annemördü hastagi yazılmalı ve      @nakoiplikleri etiketlenmelidir.

·       Katılımcıların paylaşımlarını 08 Mayıs Pazar günü 23:59’a kadar yapmaları gerekmektedir.

·       İnstagram dışındaki paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

·       Gönderilen fotoğraflar ve mesajlar arasından Nako’nun belirleyeceği en güzel 20 yorumun sahibi, Nako’dan mevsimlik ürünlerle hazırlanmış örgü seti kazanacaktır.

·       Örgü Seti Hediyesi kazananlar, 09 Mayıs 2016 tarihinde Nako Facebook, Instagram ve Twitter sayfalarıdan duyurulacaktır.

·       Hediye gönderimi için iletişim bilgilerini 15 Mayıs’a kadar Facebook üzerinden bizlere Mesaj yoluyla iletmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihe kadar iletişim bilgilerini yollamayan talihliler, ödüllerden faydalanamayacak ve bu durumdan Nako sorumlu tutulamayacaktır.

·       Örgü setleri, kargo yoluyla talihlilerin Facebook üzerinden özel mesaj yoluyla belirtmiş oldukları adreslerine gönderilecektir. Aynı adrese bir kez hediye gönderimi yapılacaktır.

 

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

75 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ